Lake Kapı nedir? Avantajları nelerdir?

Lake kapı CNC makinelerinde modellenebilen bu modellemenin ardından da boya ve cila işlemleri gerçekleştirilen kapılardır. Bu kapılarda tercih edilen renk genellikle beyazdır. En önemli özellikleri yüzeylerinin cilalı olmalarıdır. Ayrıca lake kapıların elle modellenebilme özelliği de vardır.

Lake Kapının Özellikleri Nelerdir?

Lake kapıların en önemli özelliği dekoratif aynı zamanda da şık bir görüntüye sahip olmasıdır. Bu kapılar cilalandığı için hava ile temas etme ihtimali olmamıştır. Bu sebeple de sağlıklı aynı zamanda da hijyenik kapılardır. Lake kapı kolay bir şekilde montajlanabilir. Ayrıca bu kapıların temizlenme ihtiyacı diğer kapılara göre daha azdır. Farklı tasarımlara sahip olabilir. Bu kapılar tercihe göre camsız ya da camlı üretilebilirler.

lake series 11 AYL 67 Lake Series 21

Lake Kapıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Lake kapıların en yaygın kullanım alanı evlerdir. Evlerin iç kapıları lake kapıdır. Bunun yanı sıra lake kapı çeşitleri düğün salonları, ofisler, kamu daireleri kapıları ve saray kapılarında da kullanılır. Bu alanlarda lake kapıların kullanılmasının sebebi dekoratif olmaları ve kullanıldıkları ortama şıklık katmalarıdır.

Lake Kapının Avantajları Nelerdir?

Lake kapılar sağladığı avantajlar sebebiyle mekanların kapı ihtiyacı için kullanılırlar.

Lake kapıların kullanıcılarına sağladığı avantajlar şunlardır;

  • Kapılar kullanıldıkları alanlar dekoratif ve şık bir görüntü kazandırırlar. Ayrıca farklı tasarımlarda üretilebilmesi dekoratif görüntülerini artırır.
  • Lake kapılar kaliteli kapılardandır.
  • Kapıların kalitesi fabrikasyon üretimlerin etkisiyle olur. Cilalama ve boyama işleminde kaliteli makinelerden yararlanılması kapıların görünümünün kaliteli olmasını sağlar.
  • Uzun ömürlü kapılardandır. Sert darbeye maruz kalmadıkça uzun yıllar kullanılabilir.
  • Lake kapılar fazla temizlik ihtiyacı duymayan kapılardır. Bu kapıların 2-3 ay aralıklarla temizlenmesi yeterli olmaktadır.

Bu avantajlardan yararlanmak isterseniz mekanlarınız için kapı tercihinizi lake kapıdan yana kullanabilirsiniz.

Greendoor  Türkiye ve Yurtdışı üzerinde bir çok farklı ülkeye kapı ihracatı yaparak bir çok farklı modeli kullanıcılara sunmaktadır. Greendoor üzerinden istediğiniz kapı modellerini inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla model için : www.greendoorinc.com

Yorum Yap

WeCreativez WhatsApp Support
Greendoor'a Hoşgeldiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz buradayız.
👋 Yardım İster misiniz?